Barbaricina

obrázek - Barbaricina
Ve výběhu

Data: Ryzka, narozena 25.4.1986 v VV Zákupy po Fallada z Bell Bird. Má přerušovanou lysinu, na levé zadní má patky bílé, na pravé zadní má nadspěnkový kloub bílý, na krku má dlouhou řídkou hřívu.

V roce 2008 se dostala do JS Kráty, kde jsem jí poznala. Na první pohled jsem se do ní zamilovala a veškeré volné dny trávíme spolu. Než se dostala do JS Kráty nebyla v nejlepších podmínkách, protože odtud přišla hrozně vyhublá. Po čase se ale naštěstí spravila. Její trénink u nás začínal lonžováním, poté jsme přešli na vyjížky a prácí na jízdárně. Ježdění na ní bylo úžasné, ale na jízdárně se jí zpočátku moc nedařilo, jelikož takové její rychlé tempo jsme moc nemohli respektovat, ale postupem času to bylo skvělé. Na vyjížkách nebylo nic než rychlé tempo a předhánění ostatních koní. Při plavení jste ušli pár kroků a poté si to Barbaricina začala užívat a začala se válet, také při ježdění ve sněhu si nevšímá jezdce a pořádně se vyválí. Má moc ráda děti, nikdy by jim neublížila. Stala se závislou na její spolubydlící, bez níž nedala ani ránu.

Roku 2009 na podzim dostala zasloužený důchod a její závislost přestala být tak hrozná. Už jenom chodí na procházky a užívá si ve výběhu.