True Life

Napsala Marcela Klingorová, publikováno: září 2012

obrázek - True Life
True Life

Odchovankyně Jaroslava Boučka, dcera s výraznou podobou na oba své rodiče (Rainbows For Life - Tropical Tern), byla alespoň pro mě ozdobou hobby military konaných v příjemně členitém terénu kolem karlovarské části Rosnice.

Jezdecká a sportovní stáj Tandem, která se takto pokouší do západní části republiky vrátit soutěže všestrannosti, je od září 2011 novým domovem temperamentní ryzky ve vlastnictví Veroniky Lehké. Někdejší svěřenkyně trenérky Jirátové ukončila dostihovou kariéru ze zdravotních důvodů. Nikterak slavně - 8.místem ve čtyřkové steeplechase v Kolesech. Během čtyř let absolvovala osm rovinových dostihů v nižší kategorii, troje dostihy přes proutěné překážky (jednou druhá a čtvrtá), a usadila se na těžkých skocích. Jediné vítězství celé kariéry se zrodilo v Benešově v roce 2010, kde pod J.Sovkou ovládla čtyřkovou steeplechase dlouhou 3.600m.

Dnes se líbivá a charakterní klisna, která se kdysi na dráze potkala třeba s účastnicí Velké pardubické Zulejkou, věnuje jiné, než dostihové profesi. Sbírá zkušenosti v jezdeckém sportu, podobně jako její mladší bratr Tropical Life, jenž kdysi v této stáji působil.